BETA Test

(diskuse,rady,typy a fakta...)
2/JG26_Vladis
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 206
Registrován: 20 kvě 2013 09:55
Bydliště: Trnava, SK

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Vladis »

Mic tak mne sa t podarilo rozchodit, uz to fachci ako ma....postup aj ked niektore kroky asi boli zbytocne a matuce ale napisem vsetky:

-odistalacia FT + komplet s vymazanim profilov a nastaveni (asi nebolo potrebne)
-instalacia FT
-nastavovanie Web-ky ako spravca (asi nebolo potrebne)
-prve spustenie FT ako spravca a ponastavovanie (asi nebolo potrebne)
-spustenie war thunder (nie ako spravca) so spustenim FT, vypisalo nejaky error ohladom TrackIR, hra sa ani nespustila. (urcite nebolo potrebne)
-Spustenie war thunder (ako spravca) so spustenim FT, hra sa spustila, bez erroru ale nesiel FT.
-po tomto spusteni som si vsimol ze v adresary FT pribudol subor TrackIRHaiku.ini (ale mal malo kB a takmer nic v nom nebolo)
-Tak som siel na stranku Jozkapilot naseho kamarata v zbrani Wernera (tymto mu velmi dakujem! :CHE: :CHE: ) a stiahol tento subor TrackIRHaiku.ini z jeho stranky.
-nakopiroval som ho do adresara FT
-Spustil hru (aj ako nie spravca) a FT bezal !!! :) :L:

p.s. nevyhoda :? som si rozladil nastavenie FT pre IL2...tak musim si vytvorit new profil a znova ponastavovat priblizne ako som to mal a bol zvyknuty.
Uživatelský avatar
2/JG26_Mic
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 48
Registrován: 09 led 2013 13:18
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Mic »

Přeinstaloval jsem FT a fungovalo hned bez problému, řekl bych že lépe jak v IL.
Vladis: Příště si zazálohuj FT (složka Profiles) ....ať nemusíš nastavovat FT po případné přeinstalci ...bo je to pekná pakáreň.
2/JG26_Vladis
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 206
Registrován: 20 kvě 2013 09:55
Bydliště: Trnava, SK

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Vladis »

Ako ozivil som war thunder ale akosi ma to zatim nechytilo....
Ale nasiel som este nieco podobne: http://worldofwarplanes.eu/
Podla precitani par prispevkov na forach je to asi este horsie....Arkadovka, kilovacka s 1000-kami onilne hracov. Ma niekto skusenost? dik.
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Tjn, worldofwarplanes ani neskusaj, ak ta nechyti warthunder tak hento urcite nie, hento je cista arcadovka s ikonami atd...
Ono je to v podstate to iste ako WT ale tu je aspon ta moznost full real battle.
Najviac co mi vadi na oboch hrach je ze ty so svojim strojom stretnes aj o 4 levely lepsi stroj v bitve co je chore, aby som ja zacinajuci na dvojplosniku stretaval spitfire a messerschmit a pod...
Alebo ked sa dostanes na BFko tak v pohode stretnes MIG-15 a ten spravi puf-puf a nemas kridlo alebo trup :mrgreen:
Obrázek
2/JG26_Vladis
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 206
Registrován: 20 kvě 2013 09:55
Bydliště: Trnava, SK

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Vladis »

Dik marsso, Ahaa, to je potom narocky spravene, kto nema nervy prebojovavat sa zo slabsimi strojmi, ten pekne posle ozajsne peniazky na ucet a oni tu odomknu lepsie stroje.... :D
Tak WT zatim este nechavam na HDD mooozno ak nahoodu...a WWP ani sa nepokusim instalovat ;)
este raz dik.
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

JJ, WT mam tiez nahodene keby daco ale nelietam to vobec, WWP som mal nainstalovane iba raz a vten den aj uninstall :D
Stary sturm je u mna stale "TOP" aj ked uz neviem kde viazne dalsi patch, ci to uz asi team daidalos nezabalili uplne :(
WT by ma aj bavilo keby to bolo na iny sposob a hlavne by sme tam museli lietavat vsetci ako letka lenze tam sa to neda, a sameho tam lietat ma nebaví :?
Keby to bola normalna multiplayerova hra ako sturm tak urcite by som presiel tam lietat, lebo co sa tyka grafiky,zvukov,effectov je to pekne ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
LEON
Feldwebel
Feldwebel
Příspěvky: 112
Registrován: 18 bře 2012 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: BETA Test

Příspěvek od LEON »

2/JG26_Marsso píše:...
WT by ma aj bavilo keby to bolo na iny sposob a hlavne by sme tam museli lietavat vsetci ako letka lenze tam sa to neda, a sameho tam lietat ma nebaví :?
...
Volbu Create Wing (nebo tak nějak) jsi zkoušel? Nevím přesně jak funguje, ale pravděpodobně je to určené právě pro týmové hraní. Ve WT působí letky, např. česká CSAF, která už má asi 120 lidí, a týmově létají, mají pravidelné týmové tréninky, takže nějak to musí jít. Případně se zkuste zeptat přímo u nich. http://www.csaf.eu/
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Ono sa to da, lietal som to uz s jedním spolu, ale pochybujem ze tam sa da lietat s 8 lidí naraz, wo WOT je max. limit 3 spolu, vo WWP nejsom si isty ale asi taktiez 3, a vo WT netusim.
Obrázek
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

UZ je spustena "squadrona" a na zalozenie letky potrebujes 2500 zlatych cize fasa, potrebuju na tom hned ryzovat to je jasne :(

Dajte sem nicky kto sa tam uz regol a skusal to :roll:
Achila uz mam pridaneho do friend listu, tak kto je next ? :B:
Obrázek
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Uz sa tam regla aj nejaka letka JG26 schlageter ale to ucite nejsme mi :D To budu asi tí nemci :ugeek:

Sice som uz pokrocil na "level 6" ale to je stasne neco tam, samí masomlyn, sebevrahov, ramerov,
spawn je vo vzduchu :D to jak ked hodia 15 vs 15 zurivych psov do klietky sirokej 1x1km, no arcadovka jak vysita :mrgreen:

Asi to odinstalujem lebo to je len dalsia namotavka jak WoT :|
Obrázek
Uživatelský avatar
LEON
Feldwebel
Feldwebel
Příspěvky: 112
Registrován: 18 bře 2012 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: BETA Test

Příspěvek od LEON »

Spawn ve vzduchu při Full Real battle??? Tak to museli řádně domršit... Co pamatuju, tak ve Full Real se ve WT vždy startovalo ze země a pak se muselo pendlovat několikrát zpět na letiště pro dotankování a přezbrojení, protože při R+R+R to dotankovávalo jen asi 10% nádrže, tohle omezení paliva mě docela vytáčelo.
2/JG26_Vladis
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 206
Registrován: 20 kvě 2013 09:55
Bydliště: Trnava, SK

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Vladis »

Ja som to pri preinstlacii pc uz ani neistaloval 8-) ,ako pekne to bolo, zaujimave stroje, ale presne marso tvoje slova, ako arena.
a este ze mohli lietat aj stroje jednej strany proti sebe, a stroje co sa v boji nikdy nestretli atd....no total blbost.
Keby tam dali aspon nejaku korekrtne historicku offline kampan , tak to by som este zmenil nazor.
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Leone myslel som tie arcadove bitky ze sa startuje zo vzduchu, full real je zo zeme, ale to skoro nikto tam nehraje....
Obrázek
Uživatelský avatar
LEON
Feldwebel
Feldwebel
Příspěvky: 112
Registrován: 18 bře 2012 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: BETA Test

Příspěvek od LEON »

Aha, arkádový režim jsem snad ani nezkoušel, nenapadlo mě to. Ve Full Real jsem čekával na spuštění mapy i 5 minut, protože tam celkem bylo kolem 300-400 pilotů (proti cca 30 000 v arcade), bohužel lidi jsou zmagořený z těch tanků a reálnější simulace jim asi brání v zábavě či co. Jestli chcete hrát Full Real, tak se domluvte s nějakou IL-2 letkou, která WT létá a můžete létat bez čekání. Například 312.RAF dělá snad i nějaké COOP tréninky ve WT, co jsem četl na jejich fóru. 313.RAF se zase účastnila v oficiálním on-line turnaji, který nedávno pořádal GAIJIN, o věcné ceny. Jinak zkrátka počkejte, až to nebude beta, pak tam přibydou i další Full Real režimy, i nějaká virtuální válka, aspoň podle rozšířeného multiplayer menu ve hře, které je teď v betě neaktivní.
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: BETA Test

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

jo uvidíme ;)
Obrázek
Odpovědět