Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

(diskuse,rady,typy a fakta...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
III./JG1_Willy
Obergefreiter
Obergefreiter
Příspěvky: 39
Registrován: 05 črc 2011 09:43

Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od III./JG1_Willy »

Ak smiem tak som otvoril novú tému kde sa môžu zapisovat zážitky a úspechy letky aj z iných servrov.Ak máte tracky,či fotky kludne ich sem dajte,podelte sa o vysledky a dobré meno letky.Včera večer som bol nachvílu na TS,no nik tam nebol ani na AOE ani nohy tak som si šiel zalietat na server Asfaltových Holubov kde bola návštevnost dost dobrá.Písal sa rok 1943 na mape Normandia.Strany boli vyrovnané,vzlietol som na FW 190 a naberal výšku.Letel som na západ a vo výške 4000m som nad pobrežím zahliadol kontakt.Bol dost blízko,tak som ho preveril a bol to Spitfire.Nevedel o mne tak som sa spustil a poslal ho dole.

Obrázek

Vybuchol na molekuly.Zrazu som mal dalšieho na šiestej,no bol dost daleko,stihol som sa otočit a vypálit na čelnák čím som ho postrašil.Letisko a flaky boli blízko nabral som kurz do mrakov kde ma stratil,stočil som to a vrátil sa za ním.Venoval sa 109tke ktorá tam priletela na pomoc.Pár krát som som Spita ošil a v spolupráci so 109tkou bol zostrelený.Vzápätí sa tam ukázal další Spit ktorý bol nepríjemný,držal som to na rýchlosti a pokúšal sa ho deflekčne obstrelovat.Nakoniec prišla moja chvíla ked sa zavesil za 109tku a tá mi ho natiahla do vstúpania.Stačilo len stlačit spúšt.

Obrázek

Vzdialil som sa od bojiska a šiel pristát.Začali sa prihlasovat chalani z Troch Dubov.Sadli do červených strojov.Pomyslel som si že len teraz to bude zábava.Stúpal som opät na západ a modrý mi hlásili nepriatelskú činnost severne nad ponorkami.Letím tam z výšky 5000m a vidím masivný súboj pod sebou.Padám na Spita ktorý porcuje 109tku a dávam mu zásah na motor a nádrž.

Obrázek

Odlietam rýchlo preč a mám za sebou dalšieho Spita ktorý po mne striela.Mám vysokú rýchlost a útočím na svoj rozdymený Spit.Ten padá do mora.Spitfire za mnou striela ako divý a nechce ma pustit.Vidím že sa za ním púštajú dve 109tky,začínam nožnicovat a Spifire prechádza do vývrtky.109tky ho porcujú a posielajú do mora.Odlietam do bezpečia nastúpat,situácia sa upokojila ked vidím velký kontakt pod sebou,pádám z výšky 5000m na A 20C a zostrelujem ju.

Obrázek

Mapa sa končí a na rade je Taliansko 1944.Sadám do FW 190 A5 Ata a letím na miesto kde sa mám stretnút s nepriatelskými bombardérmi.Som nad miestom a kolegovia mi hlásia formáciu 20km južne,letím tam a útočím.Zasahujem na čelnák jednu B 17 ktorá začína horiet.

Obrázek

Vstúpam na další útok,no vidím ako stíhačky nepriatela útočia na kolegov.Letím im na pomoc no neskoro.Ostal som tam sám s jednou Fw 190 ktorá to odklápa do mrakov.Začínam útočit na P 47 a zasahujem ju do trupu,tá to odklápa a dajvuje.

Obrázek

Dalšie P 47 mi preletí okolo,začínam stúpat že na nu zaútočím.Za mnou blízko Spitfire,to nevyzerá dobre.Začínam prechádzat do defenzívy a tahám ich do mrakov.Spitfire sa drží a nechce ma pustit,štastie že mu ulietam.Mám dištanc,ale P 47 sa po mne púšta,skúšam ju vynožničkovat a darí sa mi,no P47 to pekne potiahla a zneškodnuje moju strelbu.Letím nad svoje flaky.Spitfire a P 47 z dialky pália no nič nezasahujú.Radšej som bol opatrnejší pri tejto akcii,ten Spit bol nepríjemný.Nakoniec ma nedokážu dobehnút a odklápajú domov.Koniec misie sa blíži,ani nestačím pristát.Super.Hlásim 5 lietadiel zničených.
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

lol :D myslim ze cervenu 22 s nasej letky si budu uz pametat ;) u smradochov sa zacina posepkavat ze co to je za nove eso ta red 22-ka :mrgreen: :B:
Obrázek
Uživatelský avatar
III./JG1_Willy
Obergefreiter
Obergefreiter
Příspěvky: 39
Registrován: 05 črc 2011 09:43

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od III./JG1_Willy »

Kto sú to tý smradoši?
2/JG26_Krak
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 636
Registrován: 05 dub 2011 16:24
Bydliště: Londyn
PC sestava: OS Windows 10 Pro 64-bit
Motherboard ASUS Z97-PRO Gamer
Intel (Hard)Core i7-4790 3.60GHz
DDR3 8.00 GB RAM
HDD Storage 250GB + 1000TB external HDD
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Founders Edition
Monitor 4K 28'' AOC U2879VF
Logitech G940 set
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od 2/JG26_Krak »

Marssov slang pre reds :D
Pekny report Willy
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
2/JG26_Achileus
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 800
Registrován: 30 bře 2011 15:35
Bydliště: Kladno
PC sestava: OS:MS Win 10 (x64)
Motherboard:ASUS X79-DELUXE
CPU:Intel i7-4930K CPU @ 3.40GHz (arch:x64; @4,2 MHz)
RAM:16 GB
Disk:SSD KINGSTON (223,6 GB)
Disk:SATA SG (149,0 GB)
Disk:SATA SG (149,0 GB)
Disk:SATA SG (465,8 GB)
GPU:NVIDIA GeForce GTX 1080 (1920x1080x32b)
Monitor:DELL G2410 (24")
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od 2/JG26_Achileus »

jj hned bych si dal polet opravdu pekne cteni mel jsi s nami letet invazi 44 to by ses vyradil :)
Obrázek
Obrázek Obrázek

"Uvidět, rozhodnout se .. zaútočit, uniknout nebo počkat" E. Hartmann
Uživatelský avatar
III./JG1_Willy
Obergefreiter
Obergefreiter
Příspěvky: 39
Registrován: 05 črc 2011 09:43

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od III./JG1_Willy »

Včera po peknej chat diskusii s FK na Asfaltových Holuboch sa konečne začala poriadna akcia.Predtým som len neúspešne hliadkoval nad pobrežím.Zmenila sa mapa na Taliansko 1944.Opät som sadol FW 190 A5 Ata a šiel naproti bombardérom,červených bolo velmi premnožených tak som zvolil taktitu,zaútoč a zmizni.Vyplatila sa.Po nájdení bombardérov som zaútočil na čelnák,no neúspešne,Mustangy len tak lietali okolo mna,musel som to preklopit a zaútočit smerom domov.Padám strmhlav na bombre a jeden zapalujem.

Obrázek

Zapínam Notleichstung a letím strmhlav dole.Vidím ako sa po mne pustil Mustang,približuje sa a manévrujem pákou hore a dole,stúpam,klesám,stúpam,klesám v rýchlych intrevaloch.Mustang sa nedokáže trafit a stúpa.Druhý pokus mu opät nevyšiel,odlieta preč.Pristávam na letisku.Mení sa mapa.Normandia 1944.Beriem Fw 190 A8.Stúpam a hliadkujem.Celý večer bol trošku pokojnejší,vidím kontakt pod sebou.Stahujem plyn a padám na neho.Tempest.Ani o mne nevedel.

Obrázek

Tempest padá dole a z chatu sa ozívajú nadávky.Ostávam nad pobrežím vo výške 6000m.Vidím další kontakt ktorý stúpa.Letím k nemu no som blízko ich základni a ošíva mna flak.Tempest ma vidí a brejkuje.Naberám kurz preč z flakov a tempest ma následuje.Do chatu píše že prečo utekám?Neutekám len si pripravujem pôdu na útok.Stáčam to na Tempesta a útočím.Tlačí to dole a pilot sa smeje že som ho netrafil.Stáčam to na další útok,Tempest robí to isté,no teraz strielam do miesta kde bude.

Obrázek

A je bez motora.Niesom typ čo sa vysmieva,tak som mu napísal či má nejaké poškodenie.Havaroval do mora.Nuž asi som ho prekvapil.Netreba sa vysmievat.Letím spät nad pobrežie kde mi hlásia dva kontakty.Vidím ich a už sú v súboji som 109tkami.Jeden Mustang padá k zemi.Ostávam nad nimi.Vidím kontakt v mojej výške a útočí na mna.Drží si rýchlost,Je dobrý.No nič musím íst do mraku a potom zaútočit na čelo.Tempest letí a striela.Míname sa o pár metrov a opät sa stáčame,tahám prudšie dole a naberám rýchlost,som už pripravený na útok.Tempest nemá dotočenú zákrutu a už letí na mna.Strielam a odkrídlujem ho.

Obrázek

Padá dolu.Letím sadnút,mám málo paliva.Polet ukončujem.Hlásim 4 nepriatelské stroje zničené.
Uživatelský avatar
2/JG26_Achileus
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 800
Registrován: 30 bře 2011 15:35
Bydliště: Kladno
PC sestava: OS:MS Win 10 (x64)
Motherboard:ASUS X79-DELUXE
CPU:Intel i7-4930K CPU @ 3.40GHz (arch:x64; @4,2 MHz)
RAM:16 GB
Disk:SSD KINGSTON (223,6 GB)
Disk:SATA SG (149,0 GB)
Disk:SATA SG (149,0 GB)
Disk:SATA SG (465,8 GB)
GPU:NVIDIA GeForce GTX 1080 (1920x1080x32b)
Monitor:DELL G2410 (24")
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od 2/JG26_Achileus »

pekna prace !! jen tak dale
Obrázek
Obrázek Obrázek

"Uvidět, rozhodnout se .. zaútočit, uniknout nebo počkat" E. Hartmann
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Moje bojove nasadenie z meho vlastneho byvaleho klanu :D
trocha som sa hrabal v zlozkach a nasiel som stare screeny no tak divejte ;)
Přílohy
ta 12-ka je tusim byvaly PRC3K :)
ta 12-ka je tusim byvaly PRC3K :)
byvalí návrh skinu :)
byvalí návrh skinu :)
il2fb 2010-09-05 20-55-25-61.jpg
il2fb 2010-08-26 21-48-19-53.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
LEON
Feldwebel
Feldwebel
Příspěvky: 112
Registrován: 18 bře 2012 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od LEON »

Neměla by Ti ta nová letka CSAF z War Thunder platit Copyright? :D
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Noo, praveze hej, ukradli mi ho :D ale to bolo asi tak pred 3 rokmi, teraz je mi to sumafuk :B:
Obrázek
Uživatelský avatar
LEON
Feldwebel
Feldwebel
Příspěvky: 112
Registrován: 18 bře 2012 09:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Bojové nasadenie 2/JG26 na iných servroch

Příspěvek od LEON »

Aspoň že se značce CSAF daří :DR: Teď mají aktuální cca 80 lidí a co teď nějakou dobu sleduji jejich fórum, tak každý den se tam hlásí dva noví.
Odpovědět