San's IL2 Fov Changer

(diskuse,rady,typy a fakta...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
2/JG26_Marsso
Člen eskadry
Člen eskadry
Příspěvky: 559
Registrován: 30 bře 2011 15:43
Bydliště: Slovakia
PC sestava: CPU: i5 4670k 3,9Ghz
RAM: Crucial 16GB 1600Mhz
MB: ASUS Z97-A
GPU: ASUS GTX 1070 STRIX OC
SSD: Crucial M500 120GB
HDD: WD Blue 1OOOGB
PSU: Corsair HX 520W
Monitor: 23" LG M2350D

San's IL2 Fov Changer

Příspěvek od 2/JG26_Marsso »

Tento minisoftík vám dokáže naozaj rožšíriť zorné pole pilota.

Obrázek

Stačí to len stiahnut, rozbalit kamkolvek (napr. aj do hry IL-2 moze byt), potom je idealne si vytiahnut odkaz na zapinanie programu na plochu.

Dalsia dolezita vec je ze do slozky conf.ini musite napisat toto: [DeviceLink] port=1711


Ono je to jedno kam presne to vlozite, ja to mam medzi:

[GLPROVIDER]
GL=Opengl32.dll

[DeviceLink]
port=1711

[GLPROVIDERS]
Open GL=Opengl32.dll
DirectX=dx8wrap.dll

Obrázek

- ak to mate, zapnete program na prvej strane "main" nemenite nic, na tej druhej "setings" ja najlepsie prepisat hned prvy riadok so 130 na 120, ale neni to nutne, toto cislo znamena ako daleko je pilot vzdialeny od zameriavaca, resp. ten uhol vyhladu s kabíny.

- dalej ako vidíte "Keys / Jostick" to "Global" znamena ze si mozete vybrat zafajknut *none , leftctrl, leftalt, alebo leftshift, tuto moznost je dobre dat ak uz nemate volne tlacitka na klavesnici aby sa vam to nebilo s IL-2, tak sa kombinuje sucasne stlacenie s leftctrl, leftalt, alebo leftshift.

- ja mam zafajkle *none, a start som si dal na F1 klavesu ale s tym ze z IL-2 s ovladania v hre ju vyhodim aby sa mi to nebilo,

- Default FOV je vratit sa normal teda tych nastavenych 120 (to mam ja na F4 nastavene, ale netreba toto mat vobec lebo zmacknutim F1 cize ten start sa to automaticky defaultne, ja pouzivam to)

- Increase FOV je priblizenie pohladu (F2 mam nastavene)

- Decrease FOV je oddialenie pohladu (F3 mam nastavene)


POZOR: Pokusal som sa to nastavit na Joistick no bohuzial to nejak nechce ist ako by malo, takze nedoporucujem, lebo priblizovanie a odialenie sa mi hned zachiti na plynovu paku a blbne to. Ale keby to nekto predsa len skusal, tak da sa to deaktivovat ze s kolonky kde si zadavate joy ho proste odoberete date tam none alebo nic a restartujete program.

Uz len nechajte program bezat dajte ho minimalizovat (ak ho vypnete tak vam to samozrejme nepojde :D ) a zapnite IL-2 a mozte to testnut :B: :L:

Stahujte zde: http://il2fovchanger.byethost7.com/
Obrázek
Odpovědět